Adobe Photoshop BASIC 2022

pro rok  2022 jsme udělal zjednodušení individuálních kurzů a workshopů Adobe Photoshop. Vycházím z toho, co jsme postřehl, že jsou největší „bolístky“ a nebo potřeby, všech těch, kteří si se mnou prošli individuální workshopy.

Zde jsem připravil odpovědi, na nejčastější otázky:

Co se naučíte?

Dostanete možnost a informace, aby jste se mohli efektivně orientovat v Adobe Photoshop a Bridge a využívat základní postupy. Toto je nutností pro další rozvoj. Budeme společně vybudovat základy a na nich postavíme možnosti využívání složitějších technik. 

Co se dozvíte?

Dozvíte se , kde se co najde v Adobe Photoshop nebo Bridge. Mnohé informace využijí i uživatelé Lightroom. Dozvíte se co a jak pracuje v jaké aplikaci Adobe a budete se moci rozhodovat, zdali chcete Photoshop nebo Lightroom. Existuje i možnost používat oboje protože každá aplikace má své výhody a omezení. Dozvíte se, že existují a jak fungují vrstvy, masky, blend, blend-if a základní vrstvy úprav.

Co je potřeba?

Vlastní notebook nebo desktop a na něm nainstalovaná aktualizovaná verze Adobe Photoshop, Bridge a třeba i Lightroom. Dále budete zapotřebí funkční internetové připojení. Existuje velké množství programů na týmovou spolupráci. Pokud máte nějakou preferovanou technologii, tak ji využijeme. 

Kde se to naučím?

Individuální workshopy se realizují, podle toho jak je potřeba. Můžeme se potkat někde ve sdílených kancelářích , nebo dojedu za Vámi.  Tady se vždy dohodneme co a jak je potřeba. Pokud se dohodneme na online, pak je to pro obě strany nejjednodušší, ale zároveň to nese sebou i drobná omezení a rizika se spojením. Nicméně, všechno se dá řešit.

Myslím si, že dovedeme najít řešení, které bude přínosné. Všechno má svá omezení…vzhledem k náročnosti na vnímání a udržení pozornosti není reálné realizovat tyto individuální vzdělávací workshopy na veřejných místech jako je kavárna, park, restaurace… a podobně… Zkušenost jsme učinil a tudy se pro další individuální workshopy neubírám, Kvalitní pochopení a klid na práci, jsou mi více než ušetřených pár korun a nespokojený klient, protože po 3 hodinách se už nemohl soustředit.

Co se nenaučím?

Kurz Vás připraví na to jak se orientovat a jak pracují základy. Nenaučíte se pokročilé metody editace nebo sčítání obrazů nebo například panoramatické funkce, mody prolnutí, matematické funkce..na to jsou jiné kurzy. Pokud se chcete naučit několik zásadních metod výběrů…tak na to si udělejte také jeden celý den volno…

Jak dlouho to trvá?

Tato otázka je spojená s tím jak moc se budeme efektivní a jak rychle se naučíte nové postupu. Základní detail workshopu je na 8 hodin. Věřte mi, že to je docela velký kus práce a velké množství informací a postupů. Proto existuje i možnost toto celé rozložit na 2 půldny, tak aby se se informace vstřebaly a nebo se daly prozkoumat v reálném užití vlastním tempem a připravily se otázky.

Ať již pracujeme na místě nebo online, vždy je součástí i další online konzultace, kde se proberou otázky, které máte. nebo na záludnosti, které vyvstanou…po workshopu.

Kolik to stoji?

Cena tohoto jedno denního workshopu (celý den) při jednom člověku 5000 Kč vč. DPH. Součástí je pracovní kniha, manuály a dodatečná konzultace. V ceně není zahrnuto pronajmutí místa ve sdílených coowork kancelářích nebo komerčních prostorách. 


Zde najdete informace o produktech Adobe LINK

Pokud máte zájem a chcete si své potřeby semnou konzultovat, než se rozhodnete, prosím kontaktujte mne. (LINK)