Dolomity podzim 2020

Byl to úžasný týden foto-expedice Dolomity PODZIM 2020 !

Místa a lokace v lokaci Dolomity byla úplně perfektní. Počasí nám přálo, sníh držel, modříny zlaté a neopadaly, západy a východy slunce dle rozvrhu… optimální situace. Krásné chvíle v Dolomitech.

Celkem jsme přivezl z foto-expedice hodne materiálu. Ne všechno se vždy podaří, tato foto-expedice,  se ale nějak dařila. Není důležité udělat desítky fotografií, je lepší udělat klidně jen jednu, ale takovou, se kterou je fotograf spokojený a líbí se a je technicky správně. Pokud potřebujete pomoci s tím, jak fotografii zvládnout a po nafocení s ní pracovat, tak s tím Vám mohu pomoci…(pro více informací)  Postupně budu přidávat jednotlivé fotografie a kompozice. Nechci nic uspěchat a lépe pomaleji a odvést super práci. Výsledky umístím sem,  ale i na FB do Galerie. Podařilo se zachytit místa , která zníme, ale našla se i další nová lokace. Našli jsme čas i na přípravu jarní expedice , kdy se chceme podívat na nová místa. Výborná byla i samotná parta lidí, protože se nejen dobře pobavíte, ale je na všechny spoleh.

16.11.2020 Přidávám první fotku z foto-expedice Dolomity . Byla pořízena jako poslední. Focení západu slunce bylo u konce. Pomalu jsme už balili stativy a najednou měsíc vystoupal nad skálu. Bylo to ještě ve chvíli, kdy slunce nechalo na nebi poslední červánky, které se odráží na sněhu a přitom měsíc již svítí a v lehkém oparu dává až neskutečnou barvu krajině. Byl to až fantaskní zážitek, který trval tak akorát na jedno skládané panorama. Výsledná fotografie je skládána z 3 BCK expozic na Nikon D850, 200mm. Post-proces jednoduchý, žádné kejkle ani kouzla…

Lanndscape Dolomity Early Moon
měsíc po západu Passo Giao Italy

Linky na kontakty a FB: KLIK

Více informací o lokaci Dolomity : LINK NA WIKI

Upozornění:

V současné situaci je to s cestováním komplikované. Je velké riziko se s kýmkoliv potkat. Fotoexpedice byla super zařízená, testy proběhly jak měly, nikoho jsme nepotkali, roušek všude kam se podíváš a dezinfekce telka proudem, takže všechno jak má být.  Někteří se divili, že někam jedu, ale proč nejet do přírody, když se s nikým nepotkám a to nepočítám místní zvířenu.