s čím mohu pomoci

dělám to co umím a v čem chci pokračovat

  • Fotografování společenských událostí a oslav – ať se jedná o rodinnou oslavu, nebo malou sešlost, setkání po letech… nejen tyto akce Vám dovedu zdokumentovat a zaznamenat pro budoucnost. Nabízím i tisk fotografií přímo na místě konání akce. 
  • Svatební fotografie a jejich úpravy – tato oblast je značně specifická. Protože je mým cílem spokojenost snoubenců, svatbu Vám nejen nafotím, ale zároveň nabízím i další služby jako například tisk fotografií pro svatebčany, jejich zabalení a předání, ale i tisk obrazů z obřadu. Celý proces úpravy, retuše a tisku je proveden profesionálně, takže Vám po svatbě zůstane dokonalá připomínka slavnostních a jedinečných chvil.
  • Post proces pro fotografie – fotografujete? Začínáte? Potřebujete něco speciálního? Dovedu pro Vás zpracovat podklady pro prezentace, pro sdílení, pro tisk a případně i pro jiné účely. Svou prací takto pomáhám několika cestovatelům a sportovcům… Dohodneme se na podkladech a na tom jak data připravit, pořídit…Následně Vám dodám hotové fotografie nebo podklady pro publikování.
  • Opravy fotografií – někdy se stane, že se fotka nepovede a nedá se vyfotit znovu. Dovedu vyhodnotit, které fotografie je ještě možné zachránit a pro tuto záchranu udělám maximum. 
  • Fotografování ve výrobě a zemědělství představuje oblast produktové fotografie, která má svá specifika. Jsem připraven pro Vás zdokumentovat vše od výroby přes výrobky až po různé procesy. Ve své praxi jsem se už potkal jak s požadavkem na vytvoření časosběrného videa ze stavby budovy, tak s požadavkem na focení stáda koz na jejich osobní stránky. Z práce se někdy vyklube opravdová zábava.
  • Dostat to nejlepší z Vašeho fotoaparátu může být někdy dost náročné. Mám zkušenosti, které jsem získal nejen fotografováním, ale i pomocí jiným. Dovedu s Vámi v průběhu několika sezení projít nejen nastavení fotoaparátů Nikon, ale dovedu Vás připravit na focení Vaší dovolené nebo cesty tak, abychom po návratu pomocí drobných úprav společně vytvořili dechberoucí fotografie…