ESHOP

Dobrý eshop, nemusí být na zakázku. Ne každý potřebuje řešení na míru. Není třeba vymýšlet již něco, co jiní úspěšně vymysleli a otestovali. Máme zkušenosti, využijte jich.

Každému, nemusí vyhovovat předem definovaná, univerzální řešení. kvalita a funkčnost je málokdy  „zadarmo“. Naše eshopy nejsou univerzálním řešením a zdarma. Takováto řešení nejsou dlouhodobě přínosná. Nechceme omezovat uživatele při rozvoji podnikání. Nechceme být ani brzdou ři realizaci nápadů. Z našich zkušeností mnozí nedovedou poskytovat požadované služby a vývoj modulů je pak extrémně drahý.

Víme jak na to.

Pokaždé je potřeba kombinovat s ostatními požadavky a najít správné řešení. Hodne se ptáme na Vaše potřeby a očekávání a problémy, které chcete řešit. Součástí našeho řešení jsou i analýzy rizik a procesů…vždy jde něco dělat jinak, efektivněji a nebo levněji.

Naše řešení eshopu  je založeno na spolehlivém jádru a přesně definovaných postupech. Tato pravidla  nám dovedou definovat řešení na základě toho, jaké požadavky provozovatel eshopu má. Není pro nás problém, připravit řešení pro eshop s úzce specifickým sortimentem. Záleží na Vašem záměru vždy, klidně mějte  opravdu široký záběr zboží nebo služeb. Snažíme se Vám pomoci kvalitně oslovit klienty. Moduly EET, platby online, napojení na účetní systém…řekně te si nebo nechte abychom navrhli řešení.

Rádi podporujeme lokální podnikání.

U nás najde kvalitní řešení a podporu  drobný  podnikatel. Můžete bez rizika  otevřít i malý eshop a dát tak šanci vyrůst. Víme jak je těžké začít správně. Naše řešení Vás nebude brzdit a neutratíte prostředky, které máte na podnikání. S námi najdete cestu rozvoje a růstu.

Cena za službu je věcí diskuze a stejně jako u ostatních našich činností,. Cena za eshop nesmí být překážkou pro podnikání. Modely řešení jsou opravdu široké. Máme ceny za celý projekt až po splátky, nebo procenta z obratu… nebo Vás budeme nějakou dobu podporovat… vše má řešení. Hodnota řešení je pro Vás přínosem, ne kotvou.

 

Nebojte se zeptat!

Napište a dohodneme se.