PROJEKTY

Děláme co umíme a co nás všechny baví.

Projekty, které řídíme mohou být opravdu živelné, ale i formální. Používáme metodiku PRINCE2, ve které jsme všichni certifikovaní a dovedeme využít sílu procesů naplno, ke zdaru a prospěchu klienta.

Sejdeme se s Vámi, posbíráme informace a dozvíme se co očekáváte a jaké jsou možnosti. Dalším krokem je návrh týmu. Umíme malé projekty, kde stačí jeden profesionál, také ale umíme dát dohromady tým více lidí.

V našich řadách jsou profesionálové jako analytik, síťový specialista, projektový manažer, specialista na provozní procesy, bezpečnostní specialista… co je potřeba. Sestavíme tým, tak aby pokryl potřeby.

Naše vnímání začíná od malých detailů až po stanovení globálních termínů a milníků. Termíny stále upřesňujeme, hlídáme aby se naplnila očekávání a předpoklady. Nejdůležitější je předání ve stanoveném termínu a kvalitě. Všichni dodržujeme  přesně stanovené postupy a dohodnutou metodiku.

Vést a řídit projekty nejsou jen činnosti jako vytváření grafů a vedení meetingů. Nejdůležitější je vědět o všech potřebách projektu a klienta. Jsme rádi, že je na nás spolehnutí a dovedeme všechny projekty ke zdárnému cíli.

 

Co jsme mu slíbil, platí a neseme za to odpovědnost.

Podporujeme lokální firmy!