Individuální Workshop Photoshop

"<yoastmark

Individuální Workshop Photoshop

…ONLINE TO JDE TAKÉ

Avizuji, že definitivně odzkoušeno, ověřeno… a lze, se dohodnout na online Individuální Workshop Photoshop. Platí jak pro ty, kteří již mají rozpracováno,  ale i nové… Tato situace je pro nás všechny nová, ale najdeme cestu jak pokračovat a zůstat v bezpečí a třeba být i více efektivní. Dalším velkým přínosem je časová flexibilita. Navíc já ušetřím čas a vy náklady na dopravu….takže můžeme pokračovat v individuálních workshopech Photoshop.

Co k tomu potřebujete?  Technologie je ta nejběžnější. Programy jsou společné  jak pro Win, tak pro Apple…tedy Skype nebp Cisco Webex…S těmito aplikacemi si dovedeme sdílet to co já Vám chci ukázat a uvidím, jak pracujete při Individuální Workshopu Photoshop… Máte-li technologii, kterou preferujete a dovede zajistit vzájemnou a bezpečnou výměnu obrazů a obrazovek, dovedu se také přizpůsobit a rád se také něco naučím.

Zůstávám u modelu „Individuální Workshop Photoshop“, tak aby byl zajištěn individuální a efektivní přístup a efektivně se dal využít čas. Přidal jsme dva nové ucelené pohledy na zpracování obrazu pro témata , „děti a novorozenci“ a „Nerealné světy“..tak aby pokryly techniky, které Vám pomohou k takovým úpravám a opravám, jaké očekáváte a jaké plánujete.

Novinkou, kterou Vám definitivně nabídku bude možnost individuálních workshopů ON1 RAW , který je velmi ambiciózním projektem a zaslouží si pozornost. V tuto chvíli se snažím udělat stejný rozsah postupů, jako je pro Photoshop.

Tedy chcete-li pokračovat nebo si dohodnout nový Individuální workshop Photoshop , zde jsou kontakty: KLIKNI