Individuální workshopy

Individuální workshopy

Podle ohlasu jsem se rozhodl rozšířit a lehce přepracovat individuální workshopy.

Zohlednil jsme jak začátečníky, tak už i ty, co potřebují přesně cílené nástroje, které Photoshop nabízí.

V tuto chvíli lze se dohodnout na individuálních workshopech s následujícím rozsahem:

  • Photoshop a Bridge – základní nastavení a seznámení s prostředím a možnosti nastavení, včetně importu
  • Photoshop – základy, RAW
  • Photoshop – krajina, BCK…
  • Photoshop – úpravy osob
  • Photoshop – úpravy zvířat, makra, květiny
  • Photoshop – skládaná fotografie, panoramata
  • Photoshop – noční fotografie
  • Photoshop – produktová fotografie

Tyto individuální workshopy pokrývají nejčastější potřeby a požadavky na techniky, které je potřebné zvládnout a zažít. Technik je opravdu mnoho, stejně tak postupů…Zažijte rozdíl v přístupu! Projdeme spolu Vaše očekávání a jaké máte představy o hotové fotografii. Připravíme pracovní workflow krok po kroku a u každého kroku si vysvětlíme proč. Některé nástroje se opakují ve všech tematických workshopech. Nejčastěji jsou to nástroje jako maskování, křivky, šum…je toho opravdu spousta. Všechno je potřeba nejen ukázat, ale hlavně si několikrát projít na Vašich fotografiích a na Vašem PC, tak aby jste vždy věděli jak na to. Zkuste zažít individuální workshop.

Projdeme si nejprve Vaše dosavadní práce, ukážeme si co jde změnit a jak se dostat k cíli efektivněji a jaké jiné možnosti jsou možné. Dalším krokem bude společná práce tak aby vše bylo správně pochopené a otevřely se další možnosti úprav a tvůrčí činnosti. Vaše práce bude efektivnější a budete mít více práce na kreativní fotografování.

Součástí všech individuálních workshopů je i přístup na wiki, kde jsou postupy popsány a krok po kroku jsou ukázány jak fungují. Vše lze samozřejmě vytisknout, aby se daly zapsat poznámky. Je na vás jakou formu dokumentů si zvolíte, stačí napsat a vytisknu pro Vás.

V budoucnu přidám i systém ON1, které jsou konkurenční pro Adobe individuální workshopy na jiné systémy budou vyhlášeny v průběhu prvního pololetí 2020

Máte-li někdo zájem o individuální workshopy, pak prvním z Vás nabídnu workshop jen za dopravu výměnou za zpětnou vazbu a reakci na školení.  Dejte mi vědět, dohodneme se. Kontakty naleznete zde.

Pavel