Nová služba kalibrace monitoru pro všechny klienty….

Kalibrace monitoru

Rád bych s Vámi sdílel poznatek, který by se mohl týkat všech.

Pracoval jsem s jedním z Vás a intenzivně jsme se dostávali k očekávanému cíli. Při prohlížení výsledků na svých počítačích, jsme dostali rozdílné výsledky. Chyba kalibrace monitoru či její úplná absence vše vysvětlila. Online práce má svá specifika, obraz se při sdílení komprimuje a online pohled na průběžnou sdílenou práci muže být zkreslený. Nicméně soubor je identický na obou počítačích. Abychom tomuto předešli v dalších kurzech, všem z Vás, kteří se budou školit, bude kalibrován monitor. Kalibrace může též předejít velkým zklamáním při tisku.

Celý proces kalibrace monitoru je jednoduchý a je dostupný jak pro WIN tak pro Apple. Stačí mít volný USB port. Kdo nemá USB port a má jen USB-C tak sebou mám i převodník, takže není důvod který by nám měl zabránit v tom, abychom úspěšně Váš monitor zkalibrovali a viděli stejné věci jak u Vás tak i u mě… Výsledek poznáte ihned. Kalibrace monitoru Vám ukáže barvy, které jste vyfotili. Pokud upravujete portréty, pak kalibrace monitoru není možností, ale je to absolutní nutnost. Lidská pleť má nekonečné možnosti odstínů a variant a je absolutně nutné vidět výsledek správně. Vaši zákaznici pak ocení přípravu a nebudou překvapení z různých nádechů do červené, nebo studených odstínů.

Vzdáleně kalibrovat bohužel nejde. Budete-li chtít a dohodneme se, budu se maximálně snažit vyjít vstříc a váš monitor kalibrovat buď přímo u vás nebo u nás, při školení – to vše v ceně!

 

Chcete-li kalibrovat monitor ať již jste či nejste klient, napište. Kontakty jsou zde. LINK

 

po klaibraci
po klaibraci
po klaibraci
před
před
po klaibraci
po klaibraci
po klaibraci
před
před