Photowalking

Photowalking je pro mě nová, ale hodně zajímavá disciplína. Nejde o klasickou vzdělávací aktivitu, ale spíš o to během cesty k místu focení sdílet fotografické postřehy, probrat různé techniky fotografie, které následně můžeme společně vyzkoušet. Není účelné být ve velkých skupinách. Sám preferuji max 4další účastníky na své photowalking aktivity. Nejde o to, že by se nedalo vše zorganizovat, ale v menší skupině se můžeme všichni vnímat, nepřekážíme si při focení a stihneme si navzájem poradit a pomoci v situaci, kdy si někdo neví rady, nebo chce zkusti nějakou novou tecniku, postup. Zároveň je možné si také vyzkoušet například filtry nebo použít nastavení, které se mohou sdílet. Vhodné to je například pro začátečníky, kteří si chtějí ujasnit, zdali toto místo, postup..přístroje, jsou pro ně vhodné. Kreativitě se meze nestanovují. Stačí dát vědět, co by se Vám libilo, hodilo nejen lokace ale i techniky. Oblíbené jsou noční photowalk výjezdy na focení noční oblohy, nebo skládaná panoramata.

Photowalking – budoucí workshopy, najdete na : LINK

Pokud máte záměr fotit něco konkrétního, přijedu za Vámi. Po vzájemné dohodě můžeme přizvat i další fotografy, abychom se navzájem naučili něco nového.

V současnosti jsou ještě v platnosti protiepidemická opatření. Vozím s sebou dostatečnou zásobu respirátorů a dezinfekce. Mohu se prokázat provedeným testem a dnes už i certifikátem o provedené vakcinaci.

WiKi definice 😀 : LINK