Post Proces Workshopy pro jednotlivce i skupiny.


Proč a jak:

Adobe Photoshop Post Process Workshop
Adobe Photoshop Post Process Workshop

Léta praxe, mě naučila používat techniky, které dovedou opravit neb upravit fotografie. Spousty návodů na různých sítích Vám ukáží, jak se co dělá. Bohužel ze zkušenosti vím, že to je jednosměrná komunikace a ta nedovede nahradit efektivní interakci a vysvětlení. Post Proces Workshop Vám pomůže najít cestu, jak upravit nebo opravit fotografie efektivně a tak jak Vy chcete, jaký máte tvůrčí záměr.

Nemáte Adobe produkty? Máte Affinity? Nevadí, umím Vám pomoci i na tomto SW.

Při workshopech se zaměřuji na vysvětlení PROČ a k tomu dáváme možnosti JAK. To další je vědět jak to udělat, ukáži a naučím Vás i více možností jak dosáhnout výsledku. Workshopy jsou připraveny tak aby se daly připravit podle potřeby… Pro jednodušší orientaci jsme rozdělil podle druhu fotografie:

  • Workshop pro portrétní fotografii.
  • Workshop pro krajináře.
  • Workshop pro produktovou fotografii.
  • PWorkshop Noční fotografie (hvězdy).

V tuto chvíli mám připraven Post Proces Workshop, který lze realizovat bud u Vas nebo online… Samozřejmě, je potřeba dodržovat, všechna bezpečnostní a proti epidemiologická opatření, která budou v době konání platná. Pokud je realizován individuální workshop, jehož součástí je i focení, pak mohu zajistit i dopravu na lokaci, kterou vybereme. Pro produktovou fotografii mohu zajistit light box až do velikostí 1 metr…včetně světelné techniky.


Technika na workshop:

Online workshop mohu realizovat na všemožných online technologiích. Dostupné jsou například Skype, Apple, Slack , MS Teams… toto je vždy na domluvě a řešení se vždy najde. Prezentuji své workshopy na počítači Apple a používám Wacom tablet.

Affinity workshop
Affinity Post Process Workshop

Cena:

Ceny se stanoví po dohodě o tom, co je pro Vás přínosné. Například celodenní Post Proces Workshop v rozsahu APS, ACR, Teorie barev, vrstvy, masky, úpravy pleti, úpravy rtu, zuby… metody a řešení, je stanoven pro jednotlivce na 6500 Kč. Není stanoveno počtem hodin, ale výsledkem. Já investuji svoje know how a vy čas a prostředky a ty můžete individuálně využít naplno. Skupinový workshop v tuto chvíli offsite není realizovatelný a pro online je možné se dohodnout podle počtu zájemců a podle rozsahu.

Máte-li zájem prosím klikněte na tento link, zanechte mě vzkaz a já se obratem ozvu.

MÁM ZÁJEM O WORKSHOP