Panorama – kompletní cesta

Panorama západ Podčejk
Panorama – kompletní cesta

Proces fotografování panoramat má své dané postupy a řešení, které je dobré znát a nejlépe i dodržovat. I sebemenší maličkost dovede ovlivnit výsledek zásadním způsobem. Panorama je velmi zábavná disciplína fotografování.


Proces fotografování panoramat má své dané postupy a řešení, které je dobré znát a nejlépe i dodržovat. I sebemenší maličkost dovede ovlivnit výsledek zásadním způsobem.


Proč?

Vytvořil jsem tuto událost, abych mohl nabídnout své znalosti, zkušenosti a postupy, abych se o ně s Vámi podělil. Rád bych dal dalším šanci se seznámit s tím, jak já pracuji a jak lze efektivně vyfotografovat panorama. Výsledná fotografie by měla splňovat Vaše očekávání.

Co je potřeba na panorama?

Nepotřebujete nic, co není běžnou součástí vybavení fotografa. Připravíte si jen fotoaparát, stativ, nejlépe L-plate, teplé oblečení a snahu se něco naučit.

Místo?

Na lokaci se domluvíme podle času, Vašich možností a počasí. Dám Vám na výběr z několika možností, kam bych se rád podíval a jakou fotku bych rád udělal. Třeba si vyberete i Vy. Můžeme se sejít na lokaci, kterou spolu vybereme, nebo se můžete přidat k některé z mých výprav. 

Kdy?

Spolu s lokací Vám nabídnu i čas. Všechno závisí na počasí ale i na spoustě dalších okolností a omezeních… Zase tedy platí, že navrhnu místo a čas… třeba si vyberete to, co bude pro Vás to pravé a dostupné.

Jak workshop probíhá?

Tento workshop má dvě části. První část strávíme společně na lokaci. Společně si vysvětlíme principy, podmínky, pravidla… podíváme se na kompozici, přímo v terénu. Druhá část je individuální. Dalším krokem je poskládání fotografií do panoramatu, jeho post-process a příprava k tisku nebo jiné prezentaci. Pokud budete mít zájem, mohu Vám výslednou fotografii i vytisknout. Na tom všem se dohodneme.

Kolik to stojí?

Workshop samotný je zdarma, stačí, když se podělíme o náklady na dopravu a uhradíte náklady na případný tisk. 

Jak na to?

Máte-li zájem se přidat, klikněte na událost FB. Pokud nechcete Facebook, napište mi, prosím, SMS nebo email, že máte zájem. Nebo mi napište vzkaz na mých stránkách LINK

Další informace Vám budu postupně zašlu, jak bude čas a předpověď počasí nám bude přát.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 2 = 2