Dolomity 🇮🇹

Dolomity část Alp je jednou z nejúžasnějších lokalit ve světě na focení. Úžasná dech beroucí panoramata, pohledy do údolí, noční hvězdné nebe…to vše najdete na jaře i na podzim. Jaro, kdy kvetousí koberce lemují sněhové vrcholky a ranní mrazíky ocukrují trávu kristalky ledu…jsou něčím, co vidíte opravdu jen zde. Na druhou stranu podzimní mlhy a zlaté modříny a mraky, které při západu se podsvítí zlatem…jsou také něčím, co si zaslouží vyfotit.

Celé toto se u mně opakuje, již asi 5 let. Jarní a podzimní týden s focením jak známých lokací nebo hledáních nových lokací je docela náročný na čas 😀 Focení probíhá za svítání, pak západ a když to vyjde i v noci…takže se lze vyspat vlastně jen dopoledne :). Přesuny na lokace jsou v pohodě a Dolomity jsou připravené na turisty i fotografy. Výstupy na lokace jsou úžasným relaxem a někdy i sportovní výkon. Standardním vybavením je spacák, péřovka a pořádné “jegrovky” Za celou dobu cest do Dolomit, jsme si již vypracoval poměrně detailní seznam věcí, které si musím nabalit.

Nedílnou součástí mých návštěv, je i nákup vína… vinařství Franz Hass . Někdy přemýšlím, že další auto musí být o něco větší.

Budoucí focení nebo workshopy najdete zde: LINK

WiKi link: LINK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

50 + = 52