DxPhoto & Backup

DxPhoto & Backup jjsem vytvořil po několika letech hledání optimálního a efektivního systému správy fotografií pro fotografy. Primární potřeba byla, abych mohl pracovat z různých míst na různých zařízeních. Také jsem chtěl, aby všechny fotografie jsme měl dostupné a zabezpečené 24/7/365. Aktuální a finální verzi systému a nastavení jsem úspěšně vyzkoušel u několika spřátelených klientů. Vytvořil jsem řešení pro kompletní správu fotografií. DxPhoto & Backup se postará také o ukládání a zálohování Vašich fotografie . Jednou z vlastností je škálovatelnost, tedy možnost přidávat další zdroje dat a flexibilní nastavení workflow, které Vám umožní růst. DxPhoto & Backup ocení nejen fotografové jednotlivci, ale i skupiny a studia.

Cestovatelé tak budou mít jistotu, že mohou uploadovat své fotografie do dedikovaného cloudu a po návratu budou mít své fotografie již v počítači. Ti z Vás, kdo používají Online Lightroom mohou rovnou zpracovávat a publikovat – a to vše zabezpečeně a s plnou podporou cloud řešení a s diskovým prostorem, který roste s Vašimi potřebami. 

Modelů DxPhoto & Backup je přesně tolik, aby pokrývaly potřeby individualistů s jejich pracovním fotografickým workflow, aby pokrývaly i potřeby studií, kde pracuje více fotografů, kteří potřebují mezi sebou sdílet data – někdo fotí, někdo retušuje, někam má přístup externí tiskový dodavatel… 

Můj návrh může obsahovat jen nastavení systému, nebo i nový HW, který zajistí potřebné nové funkce. Celý systém DxPhoto & Backup zprovozním za den, ale při migraci velkého objemu dat to může trvat delší čas. Potřebný HW Vám také nabízím k pronajmutí, abyste nemuseli utrácet jednorázově prostředky.

Při úvodní konzultaci si nastavíme Vaše potřeby a očekávání, já připravím schématické zapojení a vše Vám předvedu na skutečných realizacích a vysvětlím Vám, jaké situace systém ošetří a jak Vám zabezpečí data.

DxPhoto & Backup je individuální klientské řešení, které připravuji vždy podle Vašich reálných potřeb. Zajistím tak, že data jsou v pořádku, v bezpečí a dostupná 24/7/365 odkudkoliv.

Cenu systému stanovuji podle rozsahu prací a dedikovného místa na cloudovém uložišti. Nájem za HW se počítá podle toho, jaké komponenty jsou pro Vás potřebné.

Ceník za podporu a ostatní páce naleznete zde