Fotografování

Fotografování a fotografické práce nabízím v rozsahu Potrét / Produkt / Architektura / Dokumentace.

Technické vybavení, tedy vše od osvětlení, pozadí, speciální optiky, 360st. kamery až po využití dronu je vždy v ceně a pokrývá potřeby pro pořízení fotografií v nejlepší kvalitě a rozsahu. Fotografování se realizuje buď přímo u klienta nebo v pronajatých studiích. Ta mám smluvně zajištěná tak, abych byl schopen pokrýt i vaše nejspecifičtější požadavky. 

Pro fotografování používám profesionální vybavení, převážně od společnosti Canon (R5), skupiny objektivů třídy L, včetně portrétního objektivu DS85, který zajistí to nejlepší, co lze požadovat. Záblesky a světla od společnosti Fomei včetně pozadí různých barev nebo vzorů jsou k dispozici také, podle potřeby a charakteru focení.

Při prvním setkání si určíme Vaše očekávání a potřeby a stanovíme si postup, rozsah workshopů a termíny tak, aby vše vyhovovalo Vaším požadavkům a možnostem.

Doplňkové služby mohou obsahovat druhého fotografa, make-up, catering nebo dopravu apod. Záleží jen na Vašich potřebách. Ceny stanovuji s ohledem na požadovaný rozsah a časování. Ceny si vždy dopředu odsouhlasíme.

fotografování

Napište mi třeba zde: LINK

Link na stránky společnosti Canon Česká Republika : LINK

Link na ceník pro rok 2023: LINK