Fotografování krajiny workshop

Fotografování krajiny je pro mne úžasnou a produktivní aktivitou. Spojíme turistiku, relax, teoretické zkušenosti a práci na lokaci do kompletního výstupu a tím bude fotografie krajiny nebo hvězd.

Foto workshop můžeme realizovat se záměrem naučit Vás vytvářet skládaná panoramata nebo noční fotografie. Vždy budeme spolu pracovat v terénu, osvojíte si kompoziční pravidla a budeme se bavit o dalších možnostech. Jde o to, aby Vám workshop přinesl nové informace a postupy. Snažím se ukazovat další možnosti jak se posunout vědomostně a prakticky dál. Jak se dívat kolem, abyste našli nejlepší fotospot a kompozice. Projdu s Vámi využití technologie a techniky kterou máte, nebo vyzkoušíme něco nového.

Můžeme si během jednoho dne projít individuálně kompletně celé fotografické workflow. Začneme od hledání fotolokace, výběr vhodné techniky a práci v terénu. Vybereme jednotlivé kompozice a možnosti na místě po sestavení dalšího scénáře pro vhodný postproces. Kdo chce, tak může pokračovat ve výuce dál, postprocesem.

Na konci workshopu můžeme vytisknout fotografi tak, abyste si domu odvezli něco hmatatelného. Budeme pracovat přímo na Vaší fotografii, kterou vytiskneme na profesionální tiskárně a na papíru Fomei (mat/lesk). Nastavení tisku a detailů pro tisk je důležitým aspektem a podmínkou pro úspěšné završení kreativní práce na fotografii.

Při fotografování krajiny bohatě používám aplikaci na plánování Photopills. Workshop Fotografování krajiny plánuji precizně a nesmím nechat nic náhodě.

Za zvýhodněnou cenu můžeme pokračovat ve výuce postprocesu.

Vše záleží jen na tom, jak se potřebujete zlepšit a posunout v tomto oboru fotografie.

A pozor: občas také vyhlásím photowalk aktivitu. Photowalk nabízím zdarma. Pokud budete chtít, tak Vás svezu na lokaci. 

Link na ceník zde

Link na www Photopills zde