Adobe Photoshop (vzdělávací workshop)

Adobe Photoshop je jedním z nejkomplexnějších řešení pro editaci fotografií a dalších obrazových materiálů. V současné době,mu dýchají na paty další konkurenti jako jsou například Capture ONE nebo Affiniti Photo. Nicméně stále platí, že Adobe jako firma si vybudovala velkou základnu uživatelů a Adobe Photoshop je standardem. Aplikace je to opravdu obrovská a má nekonečné možnosti využití. Rád bych Vás naučil používat ty části, které povedou k tomu, že budete moci využít svoji kreativitu. Budete potom umět realizovat v plné míře Vaše záměry v oblasti fotografie a post procesu. Cesta to není jednoduchá, ale velkou část slepých uliček jsme prošel za Vás. Zúročíme to ve Váš prospěch a naučím Vás vědět, kde se co nachází, jak co funguje a jak se to obsluhuje. 

Mnoha uživatelům se stává, že si najdou jednu funkci nebo workflow, které nedokážou opustit a vyměnit za jiné. Stává, že potenciál systému Adobe Photoshop není využitý ku prospěchu fotografa. Cílem workshopu je seznámit Vás jak se základy ovládání a funkcí Adobe Photoshop, tak s pokročilými funkcemi.

Použití Adobe Camera RAW je součástí tohoto workshopu. Třeba přijdeme společně na to, že Vám stačí ACR a třeba nepotřebujete PS…kdo ví.

Rozsah workshopu může být půldenní nebo mít formu dlouhodobého vzdělávání. Můžete si objednat jak rychlé, cílené osvojení nějaké nové praktiky a metody úpravy, tak i dlouhodobý workshop s výukou komplexního workflow.

Link na ceník 2023 zde.

Linka na stránky Adobe Photoshop zde.