Wild Photography (díl1.)

Wild Photography je úžasná zkušenost a trénink trpělivosti a hodně příprav. Cílem bylo vyzkoušení nového maskovacího stanu a najít další místo, otestovat Nikon 500mm a stativ od Peak Design.

Vše jsme splnil a našel všechno co jsem potřeboval a předsevzal si. Zjistil jsem spoustu nových postřehů, detailů a možných variant. Hodně mě motivuje to, že výsledek a ta pohoda a klid korunují úžasné fotografie. Zase se těším na další západ nebo východ slunka a ten nádherný koncert. Má to i své chyby a to jsou komáři…diky za ten nápad vlézt si do stanu a zatáhnout sítku a jen se škodolibě koukat, jak se snaží dostat za mnou. Asi jim je smutno samotným.

Samotný stan je pro jednu osobu a má průhledy na všechny strany. Průhledy jsou připravené a ve dvou výškách. Nenastane kompozice, která by me zaskočila. Pohledy je možné plánovat na úplně všechny strany. Není to žádný obývák, ale má díry na nohy stativu. Výborný nápad, velmi chválím. Existuje i verze pro 2 osoby, dva pozorovatele. Dvou osobní pozorovací a maskovací stan jsme se rozhodl pořídit co nejdříve. Rád bych nabídl Wild Photography v lužním lese jako individuální workshopy. Další info osobně nebo telfonicky a nebo mi napište na chatu. Termíny naplánujeme společně podle počasí času a zájmu. Stačí napsat třeba tady LINK . Maskovací stan na Wild Photography si můžete klidně i koupit na eshopu. Link je tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 6 =