Fotografické znalosti

Vážení kolegové fotografové, věřím, že se Vám expedice líbila a byla pro Vás přínosná. Doufám, že se Vaše fotografické znalosti a vzdělání posunuly směrem, který jste očekávali.

Rád bych Vám nabídl další rozvoj a práci na fotografiích, které jste pořídili. Vím, že to, co jsme spolu probrali na téma postproces a další zpracování fotografií bylo základem toho, co je potřeba umět a znát. Dalším rozvojem a prací se můžete posunout k dechberoucím fotografiím, které můžete dále sdílet nebo tisknout ve vysoké kvalitě. Každý máme jinou úrověň znalostí, a já věřím, že Vám mohu pomoci ve směrech, které jsou potřeba.

Nabízím Vám rozvoj v oblastech postprocesu jako je tonalita, barevné podání, místní retuš, příprava pro sdílení a jiné. Hlubší pochopení postprocesu a retuší, další praxe a finální postupy, které se naučíte, Vám zjednoduší práci na fotografiích do budoucna. Nemusíte přicházet na to, na co jsem přicházel já. Rád Vám předám ověřené postupy, které fungují.

Chcete si v terénu zopakovat snímání panoramatické fotografie? Nebo vás zajímá fotografie noční oblohy s paralaktickou montáží? Pod mým vedením si vše můžete vyzkoušet.

Pro všechny účastníky společných expedic nabízím slevu na individuální konzultace 20% z ceny stanovené pro rok 2023.

V případě dlouhodobého zájmu je cena stanovena podle rozsahu a délky smouvy individuálně.

Tyto konzultace a individuální vzdělávání v oblasti Fotografické znalosti mohou probíhat v mé pracovně, nebo ve Vámi zvoleném prostředí, kde se cítíte dobře a soustředěně.

postproces_before postproces_after

V případě, že Vás post proces nezaujal, nebo na něj nemáte prostor, nabízím stejnou slevu i na zakázkové zpracování fotografií.

Těším se na spolupráci nebo na další setkání na workshopech a expedicích (Link na stránky Jana Šmída)


Zde je link na prezentaci, kterou jsme Vám ukazoval v průběhu workshopu (pro stažení klikni sem)

Kontakty na mne najdete ZDE

Pavel