Fotografické znalosti!

Vážení kolegové fotografové, věřím, že se vám expedice líbila a byla pro vás přínosná. Doufám, že se vaše fotografické znalosti a vzdělání posunuly směrem, který jste očekávali.

postproces_before postproces_after

Rád bych vám nabídl další rozvoj a práci na fotografiích, které jste pořídili. Vím, že to, co jsme spolu probrali na téma post-proces a další zpracování fotografií, bylo základem toho, co je potřeba umět a znát. Dalším rozvojem a prací se můžete posunout k dechberoucím fotografiím, které můžete dále sdílet a nebo tisknout ve kvalitě, kterou znáte od jiných fotografů. Každý máme jinou úrověň znalostí, a já věřím, že Vám mohu pomoci ve směrech, které jsou potřeba.

Nabízím Vám rozvoj v oblastech post-procesu jako je tonalita, barevné podání, místní retuš, příprava pro sdílení. Hlubší pochopení, praxe a finální postupy, které se naučíte, vám zjednoduší práci na fotografiích do budoucna. Nemusíte přicházet na to, na co jsem přicházel já. Rád Vám předám ověřené postupy, které fungují.

Chcete si v terénu zopakovat snímání panoramatické fotografie? Nebo vás zajímá fotografie noční oblohy s paralaktickou montáží? Pod mým vedením si vše můžete vyzkoušet.


Dobrá fotografie vyžaduje jistou míru vrozeného talentu, dobré “oko”, trochu toho štěstí a znalost a důslednost v její finální postprodukci.


Pro všechny účastníky Honzových expedic nabízím sníženou hodinovou sazbu na individuální konzultace. Ceník stanovený pro účastníky workshopů a expedic Honzi Šmída:

  • Individuální online workshop 1 osoba 4 hodiny 2000 Kč
  • Retuše / Post process v dohodnutém rozsahu 750 Kč / hod

Ostatní ceny a kalkulace individuálně na základě platného ceníku pro rok 2022. Vyhrazuji si právo, ceny měnit.

Tyto konzultace a individuální vzdělávání v oblasti fotografické znalosti může probíhat v mé foto-pracovně v Kostelní Lhotě (cca 20 min na východ od Prahy), nebo ve vámi zvoleném prostředí, kde se cítíte dobře a soustředěně.

V případě, že Vás post proces nezaujal, nebo na něj nemáte prostor, nabízím stejnou slevu i na zakázkové zpracování fotografií.

Těším se na spolupráci nebo na další setkání na Honzových workshopech a expedicích (Link na stránky Jana Šmída)


Zde je link na prezentaci, kterou jsme Vám ukazoval v průběhu workshopu (pro stažení klikni sem)

Kontakty na mne najdete ZDE

Pavel