INFO

Jmenuji se Pavel Drexler a jsem fotograf, dokumentarista a procesní analytik. Tato stránka je věnována hlavně focení, což je můj hlavní směr, kterým jsem se vydal již před několika lety.  Doma jsem v celé Evropě. Jakmile to pandemická situace dovolí, ihned se opět vydám na foto workshopy na stará známá místa, ale také mám v plánu nové destinace. Těším se na soptící vulkán i dlouhé sněhové pláně a vodopády. Hlavní směry mé činnosti jsou fotografování a post proces.  Věnuji se jak produktové, tak krajinářské i portrétní fotografii. Pokud si tedy chcete projít základní nebo i pokročilé metody a techniky, mohu Vám pomoci vybudovat základy, na kterých následně začnete stavět.

Znám rčení, že na technice nezáleží… To rčení je ovšem pravdivé jen tehdy, pokud máte techniku, které věříte, se kterou umíte zacházet a znáte její silné i slabé stránky a limity. Já pracuji s foto technikou značky Nikon a doplňky RRS (Really Right Stuff), B+W, pd (peak design)

Na čase nezáleží. Když je chuť, fotit jde nejen ve zlaté hodině nebo absolutní tmě na hvězdy. Workshopy uskutečňuji v čase vyhovujícím oběma stranám. Důležitý je klid na obou stranách, abychom se mohli soustředit na práci.

Fotografování mám rád! Je to báječná práce, kterou si užívám a miluji a mimo prospěch je to i úžasný relax. Workshopy slouží k tomu abych se podělil o své znalosti a zkušenosti. Mým cílem je naučit Vás proč a jak se co děje. Se mnou nebudete slepě opakovat to co vidíte na obrazovce…